Naj výletyNaj výlety
Forgot password?

Kúpanie v Siofók – Balatón

Kúpanie na Balatone
Balatón, Maďarsko
sobota, august, 8, 2020
1
25
25,90
23,90

25,90
za dospelého

Vypredané :(

Toľko miest už asi nemáme :(

termín: 08.08.2020

cena: 25,90 €

dieťa do 16r.: 23,90 €

doprava: autobusová doprava

Čo vám prvé napadne, keď sa povie leto? Slnko, pláž, voda, opaľovanie a nekonečný čas oddychu. Takto si asi viacero z nás predstavuje dokonalý letný deň so svojou rodinkou, pri vode, ničim nerušení a naplno si môcť vychutnávať slnečné lúče. Presne na takýto deň vás pozývame do jedného z najkrajších letovísk v Maďarsku, na Balaton – Siofok.

Prečo práve sem? Kúpeľné mesto Siófok je hlavným mestom východného brehu jazera Balaton, ktoré oplýva bohatým a intenzívnym kúpeľným životom. Toto kúpeľné a rekreačné stredisko má 17 km dlhé pobrežie so známymi plážami nazývanými “Zlatý breh” a “Strieborný breh“. Obe pláže sú oddelené prístavom, v ktorom kotvia plachetnice a v letnom období taktiež linkové a výletné lode, ako aj parník s diskotékou. Promenády oboch pláži poskytujú kúpeľným hosťom bohaté kultúrne, spoločenské, či športové vyžitie počas celého dňa. Pozoruhodnou pamiatkou Siófoku zachovanou z minulosti je 45 m vysoká vodárenská veža, ktorá sa nachádza v strede námestia Szabadság (Slobody). Obrovské voľné pláže a optimálna teplota vody na kúpanie vytvárajú dokonalé podmienky pre jeden z najkrajších letných dní s rodinou a Lavender Tour, plný slnka a relaxu.

Čo ak bude zlé počasie, zima, alebo dážď? Nemusíte sa báť. Mysleli sme aj na to a máme pripravenú plnohodnotnú alternatívu pre super výlet. V prípade nepriaznivého počasia navštívime už spomínané kúpeľné mesto Siofok, kde si urobíme prehliadku historickej časti mesta a využijeme čas na chutný obed v reštauráciach s preslávenou, maďarskou kuchyňou. Po obede sa presunieme do známeho mesta Győr, ktoré  ponúka relax v známych kúpeľoch. Prípadne je tu možnosť nákupov v známom nákupnom centre Árkád.

Či už bude krásny slnečný deň, alebo chladný, upršaný, s Lavender Tour si užijeme perfektný deň plný zážitkov, dobrej maďarskej kuchyne a zaujímavých miest.

Cena zahŕňa:

  • Autobusová doprava
  • Služby sprievodcu počas celého zájazdu
  • Poistenie insolventnosti CK
  • Úvodné občerstvenie

Cena nezahŕňa:

  • Cestovné poistenie – 2,15€/os/deň
  • Miestenka podľa vlastného výberu: 4,00€/os.

Vstup na platenú pláž na Petőfiho promenáde:

  • Dospelý / celodenný cca 1300 HUF/cca 4,5€
  • Dieťa / celodenný cca 700 HUF/cca 3€
  • Študent, dôchodca / celodenný cca 700HUF/ cca 3€

Program: