Naj výletyNaj výlety
Forgot password?

Plitvické jazerá a romantický Záhreb

termín:  04.09 – 06.09..2020

cena: 49,00 € / osoba

dieťa do 16r.: 47,00 € / osoba

doprava: autobusová doprava

 

Ste odvážni a milujete cestovanie? Ste pripravení na dlhú, ale skutočne prekrásnu cestu? Ak nie ste si istí, ani nečítajte ďalej. V tomto poznávacom výlete si vás dovoľujeme zaniesť do naozaj niečoho, čo ste ešte na vlastné oči nevideli a tak skoro na to ani nezabudnete. Teda ak patríte k minimu ľudí na tejto planéte, ktorí vo svojom živote nevideli ani jedinú časť Winnetoua. Ste na to pripravení?

Najznámejším a jedným z najkrajších  národných parkov v Chorvátsku sú bezpochyby Plitvické jazerá. Dokonale čistá príroda vytvára zo sladkovodných jazier terasovitú sústavu, poprepletanú kaskádami a vodopádmi. Prírodné divadlo o ktoré sa starajú tisíce rýb, kombinácia množstva drevín a do toho osadené malé chodníčky okolo jazier, mostíky a bezpečné prechody pre viac ako 200 000 návštevníkov ročne zabezpečujú dokonalé podhubie pre jeden z najkrajších dní v živote človeka. Nie náhodou je od roku 1979 táto oblasť zaradená na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Keby ste náhodou mali obavy v tomto prostredí, park je veľmi dobre organizovaný a všetky prehliadky sú bezpečné. Takže kto z vás videl Winnetoua a chce zažiť prekrásnu prírodu Plitvických jazier aj na vlastné oči? A kto ho nevidel, ale chce spoznať množstvo malých jazier v omamnej kombinácii s prekrásnymi skalami a lesmi?

Nebojte sa, vďaka Lavender Tour túto krásu môžete prežiť aj vy a dokonca nie len to, keďže naše cestovanie sa v tomto národnom parku nekončí. Po prehliadke parku sa totiž presunieme do romantického mesta Záhreb, kde si naplno vychutnáme odmenu po náročnom dni vo forme chutnej večere v útulných reštauráciach, pohár vínka v štýlových kaviarničkách, alebo prekrásnu prechádzku večerným mestom a výhľad na panorámu, ktorú toto mesto kultúry a umenia ponúka.

Dnes vás nepozývame na poznávací zájazd, ale ponúkame vám možnosť zažiť deň, ktorý sa vryje do pamäte každého účastníka tohto prekrásneho výletu.

 

Cena zahŕňa:

  • Autobusová doprava
  • Služby sprievodcu počas celého zájazdu
  • Poistenie insolventnosti CK
  • Úvodné občerstvenie

 

Cena nezahŕňa:

  • Cestovné poistenie – 2,15€/os/deň
  • Miestenka podľa vlastného výberu: 4,00€/os.
  • Vstupy v rámci prehliadok